Всеизвестно е, че без храна може да се оцелее около няколко седмици. Гладът е смъртоносен и е сред най-мъчителния начин да се умре. Но ето една история за мъж, който е оцелял 382 дни без каквато и да е храна. Това е 27-годишният шотландец Ангъс Барбиери.
Няма много информацията по случая с Барбиери, само няколко стари вестника, в които се разказва за неговата съдба. Информацията е нещо както доклад, описващ самото преживяване и публикувана Postgraduate Medical Journal през 1973 г., от лекарите, следили състоянието му.
В публикациите пише, как година по-рано Барбиери е посетил катедрата по медицина към Royal Infirmary of Dundee, Шотландия, в търсене на помощ.
Продължете да четете
Влезте или се регистрирайте безплатно, за да отключите цялата статия.
Вход Регистрация
