Още

    Историята на мъж, оцелял без храна цели 382 дни

    Всеизвестно е, че без храна може да се оцелее около няколко седмици. Гладът е смъртоносен и е сред най-мъчителния начин да се умре. Но ето една история за мъж, който е оцелял  382 дни без каквато и да е храна. Това е 27-годишният шотландец Ангъс Барбиери.

    Няма много информацията по случая с Барбиери, само няколко стари вестника,  в които се разказва за неговата съдба. Информацията е нещо както доклад, описващ самото преживяване и публикувана Postgraduate Medical Journal през 1973 г., от лекарите, следили състоянието му.

    В публикациите пише, как година по-рано Барбиери е посетил катедрата по медицина към Royal Infirmary of Dundee, Шотландия, в търсене на помощ.

    Продължете да четете

    Влезте или се регистрирайте безплатно, за да отключите цялата статия.

    Вход Регистрация

    Още публикации

    Коментари

    ВАШИЯТ КОМЕНТАР

    Моля, въведете коментар!
    Моля, въведете името си тук

    Най-нови