Още

    Вреди от смартфона на живота ни

    Всеки в наши дни има смартфон. Повечето хора не могат да живеят без такива устройства. Жалко е, че всички сме пристрастени към тях. Превърнали сме се в смарт зомбита. Ако не ги сменяхме всяка година с нов модел, можеше просто да се оженим за тях. Защо ги използваме толкова много и пренебрегваме вредите, които причинят на живота ни?

     Кога е бил последният път в който сте имали добър сън?

    Колко пъти сте лягали, само за да вземете телефона и да започнете да проверявате новини, имейли или социални мрежи?

    Продължете да четете

    Влезте или се регистрирайте безплатно, за да отключите цялата статия.

    Вход Регистрация

    Още публикации

    Коментари

    ВАШИЯТ КОМЕНТАР

    Моля, въведете коментар!
    Моля, въведете името си тук

    Най-нови