В новогодишната вечер хиляди коса паднаха мъртви от небето в Арканзас. Няколко дни по-късно на 500км. разстояние от първото място бяха открити още 500. Птиците са имали вътрешни наранявания и кръвоизливи. Има много предположения за причината – според някои, високо в небето е имало мощна гръмотевична буря, докато други са убедени, че фойерверките от новогодишната заря са объркали птиците и те са изгубили ориентация. Изследванията показват, че косовете не са били отровени или болни, а напълно здрави.
Четири дни по-късно, в полунощ на 4 януари, жителите на шведско градче откриват около 100 мъртви гарги разпръснати по улиците. Властите отново излизат с теория, че птиците са били подложени на голям стрес, вероятно от новогодишните празненства.

Продължете да четете
Влезте или се регистрирайте безплатно, за да отключите цялата статия.
Вход Регистрация

Изпитвам страх и ужас.
Природата е създала човека,но алчното човечество ще я унищожи! Жалко за поколенията ни…..
Ние сме един вреден израстък, който е крайно време да бъде отстранен.
Планетата ще си остане но най-вероятно ние да измрем.
Това е повече от вярно! 🙂
Това е много, много жестоко, но за съжаление човекът е най-големия враг на самия себе си.
Чудесно! Крайно време е. Надявам се скоро и хората да започнат. Земята е обезобразена достатъчно, време е да си изчисти боклука…
първо пък и доста е вярно 4е тя боклука дето го споменаваш тя не си гое направила сама,4е да го 4исти.Второ се поразмисли за 4ии са били тези световни воини и дали си готов да 4истиш след като тожа дето го пишеш му липсва аргумент,което го лишажа съвсем от смисъл,които опредлено е резултат от деиствия ако ти стиска.пс.извинете за правописа.;););)
Това са резултатите от експерименти подобно на тези на ХААРП…
има документален филм излязъл през 2008 казва се "духът на времето 2 " много неща са обеснени в него за сегашното ни съществуване и как могат да се променят нещата ,който се интересува може да си го дръпне да го гледа , ще остане доста озадачен .
То животните измират ,а после е наш ред.
tova koeto se slu4va s ptitzite i s ribite iii izob6to s ostanalite jivotni rano ili kasno 6te se slu4i i s nas … vs e vapros na vreme ( da ne zabravqme 4e i nie sme 4ast ot tazi eko sistema )
Направо дърпайте третата част Zeitgeist Moving Forward (2011)
В статията не са споменати и масовите самоубийства на китове от миналата година, за които също нямаше никакво обяснение