Още

    Защо четенето на книги ни прави по-добри хора?

    Ако искаме да бъдаем най-добрата версия на себе си,  начинът е да отворим книга. Учените твърдят, че четенето не е само и единствено удовлетворително – то засилва „мощта“ на мозъка ни, понижава стреса, увеличава уменията ни и ни прави по-мили и съпричастни хора.

    Какви са ползите от четенето?

    Глава първа: Четенето и здравето

    Продължете да четете

    Влезте или се регистрирайте безплатно, за да отключите цялата статия.

    Вход Регистрация

    Още публикации

    Коментари

    ВАШИЯТ КОМЕНТАР

    Моля, въведете коментар!
    Моля, въведете името си тук

    Най-нови