Още

    Тъмната страна на Дубай

    Повечето хора свързват Дубай с лукс и има защо. Градът е известен с елитните хотели, най-високата сграда в света, луксозните коли по улиците.

    Дубай е основан през 1833 година, когато Шейх Мактум бин Буту Ал Мактум убедил около 1000 членове на своето племе да се заселят в местността. През 1971 година селището влиза в територията на ОАЕ. По онова време то не било нещо повече от село сред пустинята. Всичко се променило, когато там открили петрол. През последните 40 години Дубай преживява невероятна трансформация и се превръща в това, което е днес.

    Почти всеки ден може би се натъквате на статии за луксозната страна на Дубай.

    Продължете да четете

    Влезте или се регистрирайте безплатно, за да отключите цялата статия.

    Вход Регистрация

    Още публикации

    Коментари

    ВАШИЯТ КОМЕНТАР

    Моля, въведете коментар!
    Моля, въведете името си тук

    Най-нови